"Основна відмінність мопів - це спосіб кріплення петлі до основи. Є два основних способи кріплення: тафтінговий (ув'язаний) та прошивний. 

Основна особливість прошитих мопів відразу видно, якщо вирвати петлю або прошивну нитку, пошкодивши їх об цвях, що стирчав із плінтуса або якийсь інший предмет. 

Весь ряд петель поступово розпускається і моп стає непридатним до використання. Ця проблема присутня у 100% прошитих мопів. 

Мопи виконані тафтінговим способом значно надійніше. Кожна петля окремо ув'язана в основу мопу. При цьому якісна петля витримує до 10 кг навантаження. При розриві не відбувається ніяких змін в структурі мопа. Просто одна розірвана петля.

Бахрома мопу.

Бахрома у 100% випадків пришивається до мопу по периметру. Вона буває розрізною та петельчатою. Розрізна бахрома краще вбирає вологу, а петельчата краще збирає сміття. 

Розрізна бахрома повинна при зачепі відносно легко витягуватися з мопа, не пошкоджуючи при цьому шов і не порушуючи структуру ряду. Петельчата бахрома при розриві повинна затягуватися сама біля основи. Таким чином зберігається цілісність ряду петель.

Кишені мопу. 

Кишені мопу несуть велике навантаження та повинні бути виконані грамотно та якісно. Крім того, кишені - це головний (а частіше спинний) біль прибиральниці. В них не завжди легко попасти тримачем. Тому вони повинні бути зручні у використанні. Правильна кишеня точно відповідає розмірам тримача мопів. Вузька кишеня призводить до передчасного стирання тканини в кутах або місцях максимального натягу. Широка кишеня не тримає моп, і він загортається при прибиранні, відбираючи дорогоцінний час. Крім того, в кутах кишені обов'язково повинні бути отвори для зливу води під час полоскання. Їх розмір не повинен бути занадто маленьким або занадто великим. 

Основа мопу.

Тканина основи мопа повинна бути міцною, але досить м'якою для того, щоб не пошкоджувати петлі біля основи. Крім того, основа повинна добре вбирати вологу, так як один з основних показників мопа - це поглинання їм вологи. Якщо для цього ми використовуємо тільки петлі, то оптимальний результат не можна досягти. Основа, при скручуванні мопа, не повинно опиратися..." 

Євген Сухарєв, Vermop Deutschland GmbH 

Професійні мопи Vermop