Шановні клієнти! Ми надійно упаковуємо наші відправлення та наносимо попереджувальні маркування про те, що посилку не можна кидати чи перевертати. Але не дивлячись на це, співробітники транспортних компаній-перевізників їх кидають, перевертають, пробивають і т.і. Як наслідок, пластикова тара не витримує таких знущань. Ми дуже просимо Вас складати акт про пошкодження безпосередньо у відділенні транспортної компанії. Якщо ж якісь непорозуміння виникли з нашої вини, компанія відправить Ваше замовлення повторно. Будьте здорові! 

 

 Відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів» ви можете протягом 14 днів з моменту покупки повернути товари придбані в нашому магазині, за умови виконання всіх норм передбачених Законом.

Умови обміну/повернення товару належної якості.
Стаття 9. Відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів»:

   Споживач має право обміняти непродовольчий товар належної якості на аналогічний у продавця, у якого він був придбаний, якщо товар не задовольнив його за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути ним використаний за призначенням. Споживач має право на обмін товару належної якості протягом чотирнадцяти днів, не рахуючи дня купівлі.

Обмін товару належної якості проводиться:

-якщо він не використовувався;
-якщо збережено його товарний вид;
-споживчі властивості, пломби, ярлики;
-розрахунковий документ, виданий споживачеві разом із придбаним товаром.

Повний текст редакції Закону про захист прав споживачів.