Пріоритетними факторами у профілактиці інфекцій є належне проведення антисептичної обробки рук, дезінфекції, стерилізації інструментів та поточного і генерального прибирання приміщень. 
Дезінфекція в перукарнях та салонах краси-це надважлива і завжди актуальна тема. Пріоритетними факторами у профілактиці інфекцій є належне проведення антисептичної обробки рук, дезінфекції, стерилізації інструментів та поточного і генерального прибирання приміщень. 

   Дезінфекція, або знезаражування — це комплекс заходів, спрямованих на знищення у середовищі життєдіяльності людини збудників інфекційних хвороб.

   Для дезінфекційної обробки рук використовуйте засоби АХД 2000 експрес, АХД 2000 гель, Неосептін Перевін. Це дезінфекційні засоби для гігієнічної та хірургічної обробки рук і шкіри, а також для швидкої дезінфекції невеликих поверхонь, некритичних медичних виробів.

   Дезінфекцію інструменту слід проводити після кожного пацієнта, методом замочування, час залежить від концентрації робочого розчину. Для цього на 1л води додаємо від 5 до 10мл(ДВР) засобу Бланідас Актив-це універсальний безальдегідний нехлорний засіб для поточної, заключної, профілактичної дезінфекції (термін зберігання невикористаного робочого розчину засобу становить 14 діб в зачиненій тарі).

   Тільки після повної дезінфекції інструмент поміщають в стерилізатор до наступного використання. Частіше за все для стерилізації використовується термічна обробка, хоча існують і хімічні методи стерилізації. Якщо Вам дуже кортить помістити інтсрумент після хімічної стерилізації в сухожарову шафу, протріть його від дез.розчину. 

   Для швидкого знезараження робочих поверхонь слід використовувати засіб "Аеродезин"-це готовий засіб для екстреної дезінфекції невеликих за площею поверхонь та некритичних медичних виробів.

   Для дезінфекції дерев’яних поверхонь розроблено спеціальний засіб "Лізоформін плюс піна"-це безспиртовий засіб у вигляді піни для швидкої дезінфекції об'єктів, некритичних медичних виробів.

   Також для поточної дезінфекції рук персоналу в санітарних вузлах використовуйте дезінфекційне рідке мило "Біонол Бактерицид" або "Бланідас Софт Дез", тому що звичайне мило не дезінфікує шкіру рук, а тільки змиває бруд.

   Для безпеки клієнтів слід щодня проводити дезінфекційну обробку поверхонь, інструменту та рук обслуговуючого персоналу. Не дайте інфекціям зруйнувати Ваш бізнес!