«Антисептик для рук - тип дезінфікуючого засобу, який використовується для запобігання передачі патогенних мікроорганізмів, а також для дотримання елементарних правил гігієни рук в місцях, в яких умивальник і мило не доступні. Залежно від ситуації є доповненням або альтернативою миття рук з милом і водою.» Подякуємо Вікіпедії…

   А тепер розглянемо один з моментів нашого життя… Шлях на роботу більшості з нас напряму пов’язаний з громадським транспортом(поручні, гроші, банківські картки…) . І діставшись робочого місця ми далеко не завжди біжимо мити руки, а скоріше заварюємо каву і т.і. Протягом дня виникає безліч моментів, після яких потрібно обробити руки антисептиком і дуже зручно, коли він лежить в кишені, сумочці, рюкзаку.

А ще краще, якщо він додатково встановлений на кухні офісу чи в туалеті, але це поки-що з області фантастики) Це наше з Вами світле майбутнє!

   Використовуючи антисептик Ви свідомо припиняєте бути розповсюджувачем більшості хвороботворних мікроорганізмів, тим самим захищаючи себе та оточуючих від небезпечних вірусів. І ще трохи Вікіпедії…

«Спиртовмісні антисептики для рук знищують безліч різних видів бактерій, включаючи бактерії, стійкі до антибіотиків, і мікобактерії туберкульозу. Вони також характеризуються високою вірусологічної активністю проти безлічі різних видів вірусів, включаючи оболонкові віруси, такі як віруси грипу, ГРВІ та ВІЛ, хоча є малоефективними проти вірусу сказу. Спиртовмісні антисептики, що теж важливо, знищують грибки».