Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:
0
Мій кошик

Біопрепарат для вигрібних ям, септиків та біо-туалетів, 100г

Очікується
Артикул: V_002

Біопрепарат “Водограй 100” для відновлення дренажа в грунті та очищення вмісту вигрібної ями, септика та вуличного туалету. Уникальні бактерії та ферменти очищують поглинающий грунт ззовні в зоні канализації та  видаляють органічний мул, жир и фекалії всередині резервуара, надійно усуваючи джерело запахів.

Основною вимогою до ефективного використання біопрепарату Водограй 100 г є температура стоків та доза. Що стосується температури стоків у вигрібній ямі, септику або вуличному туалеті, то тут є певна умова – вище нуля, від +4ºС до +30ºС. Крім того, під час використання потрібно обов’язково подбати про попадання повітря в резервуар з нечистотами незалежно від того, яким видом каналізації ви користуєтеся. Це може бути продумана та заздалегідь обладнана вентиляція або звичайна щілина між кришкою та люком.
Найбільш поширена система використання препарату — 1 раз на місяць.
1. В залежності від розміру резервуара, в якому буде використовуватися препарат потрібно купувати відповідну фасовку. Якщо препарат застосовується вперше, то краще скористатися початковою, так званою, стартовою дозою, яка є універсальною.
2. Стартова доза визначається виробником. Препарат виміряється у грамах. Його доза залежить від об’єму каналізаційних стоків, що містяться у резервуарі.
3. Зазначена кількість препарату розводиться у 5 літрах нефільтрованої та не хлорованої (відстояної від хлору 24 години) води. При цьому потрібно враховувати, що повного розчинення чекати не варто. Наповнювач у вигляді кукурудзяних крупинок обов’язково буде осідати на дно.
4. Перед розведенням біопрепарату вода, що отримана з трубопроводу водоканалу, повинна бути відстояна протягом доби, щоб дати хлору вийти з неї. В іншому випадку, можна просто вбити живі бактерії, які містяться в ньому.
5. Після приготування суміші, заливаємо її в септик, вигрібну яму або вуличний туалет. Його дія не змусить себе чекати. При використанні в вуличному туалеті біопрепарату зверніть увагу, що густі фекалії повинні бути постійно покриті водою шаром не менше 2 см. Забезпечити це не складно, але віддача буде найбільш максимальною.Не обов’язково упаковку використовувати відразу. Її можна зберігати закритою в сухому місці до наступного використанням протягом 3-х років з дати виготовлення.

Принцип роботи і склад біопрепарату
Ефективний, а головне простий в застосуванні біопрепарат Водограй в своєму складі містить спеціальні культивовані штами бактерій, які активізуються під час зіткнення з тим органічним середовищем, що формується в септиках і вигрібних ямах. Препарат випускається в сухій формі у вигляді дрібно подрібненого зерна кукурудзи, що є органічним наповнювачем або носієм бактерій. При правильному застосуванні бактерії для автономної каналізації активно сприяють розкладанню всіх залишків їжі, екскрементів та інших органічних сполук.
Головним плюсом в популярності і масовому використанні багатьма саме біопрепарату Водограй 100 г в тому, що бактерії, що містяться в ньому, а також продукти їх переробки повністю безпечні для людини, тварин, птахів, риб, рослин, ґрунту і навколишнього середовища. Це також підтверджує високотехнологічне виробництво препарату.
Крім того, постійне застосування біопрепарату може продовжити термін служби септика, вигрібної ями або іншої каналізаційної системи. Він не пошкоджує труби, обладнання і інші складові системи каналізації, при цьому, добре виконує основну покладену на нього функцію переробки органічного сміття у стоках. Препарат також призначений для ефективного знищення неприємного запаху, який може мати наслідки – розмноження небажаних комах. При постійному застосуванні бактерій для очищення каналізації, знижується також витрата самого біопрепарату Водограй. 

      

Увійти за допомогою
Оцініть товар
Надіслати
199 грн
Очікується
Увійдіть на сайт щоб
додати товар в список бажань
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
Характеристики
Концентрат 100г на 1-3 м³
  • Оплата замовлення при отриманні, післяплата (тимчасово недоступна)
  • Безготівковий розрахунок, ФО-П без ПДВ
  • Розрахунок через касу банку або термінал самообслуговування

 

 

Строк придатності засобів від 2 до 5 років.

   Відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів» ви можете протягом 14 днів з моменту покупки повернути товари придбані в нашому магазині, за умови виконання всіх норм передбачених Законом.

Вгору