Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:
0
Мій кошик

Біопрепарат Водограй Експрес, 75г

Очікується
Артикул: V_008

Як працює біопрепарат для вигрібних ям:
Біопрепарат складається з високопродуктивних мікробіологічних культур природного походження. Штами бактерій знаходяться в висушеному вигляді в органічному носії – подрібнених зернах кукурудзи. Бактерії починають активно та ефективно працювати тільки при внесення їх у живильне середовище (органічні продукти життєдіяльності та залишки їжі в каналізаційних чи стічних системах, таких як вигрібні ями, резервуари для каналізаційних стоків, вуличні туалети, септики, автономні локальні очисні споруди). Мікроорганізми піддають прискореній деструкції та переробці білок, жир, клітковину, накопичені фекалії, відходи їжі, овочів, фруктів, туалетний папір та інший вміст каналізаційних стоків органічного походження в місцях застосування біопрепарату в рідину та вуглекислий газ з незначним утворенням (до 3%) мінерального осаду.
Ефективність:
Продукти переробки цих бактерій, як і самі бактерії, екологічно чисті та нешкідливі для навколишнього середовища. Біопрепарат створений на базі новітніх біотехнологій з урахуванням вирішення проблем охорони навколишнього.
У результаті регулярного застосування препарату «Водограй Експрес» термін служби септика, вигрібної ями, туалету або автономної очисної каналізаційної системи стає практично необмеженим, не менше, ніж за 2 дні зникає неприємний запах, який до того ж не буде залучати мух та інших комах, поліпшується дренаж рідини в ґрунт, з огляду на видалення органічних відкладень на дні і на стінках каналізаційної споруди, немає необхідності виклику асенізаторської машини. Регулярне застосування препарату значно знижує витрату біопрепарату «Водограй Експрес».
Спосіб застосування:
Максимальна ефективність застосування біопрепарату «Водограй Експрес» досягається при рН від 5 до 8,5 та температурі середовища застосування (стоків у каналізації) від +4°С до +30°С.
Для успішної роботи препарату в септик, вигрібну яму, автономну локальну очисну споруду або резервуар для збору стоків потрібно забезпечити доступ повітря – це може бути вентиляційний канал або, в крайньому випадку, щілина між люком та кришкою достатня для припливу повітря.
Змішайте дозу "Водограй Експрес" з 5 літрами чистої питної води при температурі від +20ºC до +25ºC. Настоювати протягом 30 хвилин, час від часу помішуючи.
Суміш разом з осадом, що не розчиняється, залити в септик. Якщо немає доступу до вигрібної ями, влийте суміш через унітаз, як показано на малюнку. Забезпечте доступ повітря до резервуару зі стоками.
Дозування:
Стартова доза: два (2) пакети Водограй Експрес на об’єм стоків до 4 м³, що налічуються у каналізації.
Регулярна доза: один (1) пакет на місяць на об’єм стоків до 4 м³, що налічуються у каналізації.
* Для вигрібних ям більшого об’єму дозу слід пропорційно збільшувати, наприклад, на 8 м³ стоків – 4 пакети в якості стартової дози та 2 пакети на місяць.

      

Увійти за допомогою
Оцініть товар
Надіслати
33 грн
Очікується
Увійдіть на сайт щоб
додати товар в список бажань
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
  • Оплата замовлення при отриманні, післяплата (тимчасово недоступна)
  • Безготівковий розрахунок, ФО-П без ПДВ
  • Розрахунок через касу банку або термінал самообслуговування

 

 

Строк придатності засобів від 2 до 5 років.

   Відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів» ви можете протягом 14 днів з моменту покупки повернути товари придбані в нашому магазині, за умови виконання всіх норм передбачених Законом.

Вгору