Кошик
61 отзыва
Сертифікована компанія Prom.ua
+380970929294
+380930929294

Як відмити кухонну мийку з нержавіючої сталі?

Як відмити кухонну мийку з нержавіючої сталі?
Для кухонної мийки характерні такі види забруднень: жир, вапно, мило, водний камінь. Якщо ми хочемо відмити мийку якісно і на більш-менш тривалий термін необхідно дотримуватися декількох правил.

31.05.17

Майже кожен знайомий з проблемою якісного очищення кухонної мийки з нержавіючої сталі. Все тому що ми маємо справу з декількома різними видами забруднень, які видаляються мийними засобами з різним хімічним складом. 
   Використовуючи «традиційний» спосіб очищення з содою та «йоршиком» ми по троху псуємо поверхню і як наслідок, жирові та вапняні забруднення краще на ній утримуються. 
  Для кухонної мийки характерні такі види забруднень: жир, вапно, мило, водний камінь. 
  Якщо ми хочемо відмити мийку якісно і на більш-менш тривалий термін необхідно дотримуватися декількох правил. 
  Насамперед видаляємо верхній шар забруднення-жировий. Для цього скористуємось лужними засобами, такими як «Бланідас-Засіб універсальний для кухні» або PRIMA SOFT Dez-1. Засоби краще наносити з допомогою розпилювача(трігера) або губкою. Наносимо на поверхню і чекаємо 3-7 хвилин, легко промиваємо зовнішньою стороною губки, після чого змиваємо проточною водою. 
  Далі використовуємо кислотний засіб для видалення вапняного нальоту та водного каменю. Для цього скористуємось мийними засобами, такими як «Бланідас-Кислотний засіб для санітарних кімнат» або PRIMA SOFT Dez-3. Діємо так само, наносимо і чекаємо 3-5 хвилин, залежить від складності забруднення. Промиваємо зовнішньою стороною губки, після чого змиваємо проточною водою. Маємо чудовий результат! 
Важливо! Запобігайте потраплянню лужних засобів на резинові частини кухонного інтер’єру. Завжди користуйтеся гумовими рукавичками. Запобігайте потраплянню мийних засобів в очі та на шкіру.    
Далі буде… 

Джерело: ТМ "PRIMATERRA"

Попередні статті