Кошик
61 отзыва
Сертифікована компанія Prom.ua
+380970929294
+380930929294

Мийні засоби для прибирання сауни

Мийні засоби для прибирання сауни
Проводилося генеральне прибирання сауни. Поверхні: плитка (басейн) і дерев'яний настил (парилка). Забруднення: чорний слизовий наліт в басейні і навколо нього, вапняний наліт і водний камінь, плями олійно-жирового походження в парильні.

12.05.17

Проводилося генеральне прибирання сауни.
Поверхні: плитка (басейн) і дерев'яний настил (парилка).
Забруднення: чорний слизовий наліт в басейні і навколо нього, вапняний наліт і водний камінь, плями олійно-жирового походження в парильні.
   Використовували лужний мийний засіб Prima Supra Light, який повністю видалив всі чорні забруднення і запах з плитки, слизький наліт.
   Приготували 5-10% розчин миючого засобу. Використовували ганчірки, для кутів щітки. Змили водою під тиском і протерли губкою.
   Для видалення вапняного нальоту та мийки парилки застосували Prima Soft Dez-3, яке з легкістю прибрало водний камінь, білястий наліт і плями. Використовували 10% розчин миючого засобу, ганчірки і губки, після промили проточною водою.

   Для дезінфекції дерев'яних поверхонь використовуйте спеціальний засіб Лізоформін плюс піна, він якісно дезінфікую та не пошкоджую структуру поверхні.
Далі буде… 

Джерело: ТМ "PRIMATERRA"

Попередні статті